Zbulohen vendet e kafeneve ku kryhet prostitucioni në Kosovë

Zëri qytetar

Shembull i keq: Punojnë në Emergjencën e Mitrovicës, por këto infermiere nuk vendosin maska

Pandemia me virusin COVID po vazhdon në vendin tonë, anipse tani paraqitet situatë pak më e qetë, shkruan Jepi...

Pas incidenteve në shkolla, Policia e Kosovës po kujdeset për sigurinë në gjimnazin “Frang...

Në gjimnazin "Frang Bardhi" në Mitrovicë, kohëve të fundit janë shtuar problemet dhe rrahjet mes nxënësve. "Jepi zë", ka raportuar...

Tollovi dhe kaos i madh tek QKMF në Mitrovicë, vetura me targa nga Serbia...

Kaosi urbanistik në Mitrovicë po vazhdon sikur ditëve të tjera nga komunikacioni i ngulfatur. Rruga me shumë probleme në...

Mbyllja e trotuarit në Bair po ua rrezikon jetën nxënësve dhe banorëve të lagjes

Rruga pranë Gjimnazit "Frang Bardhi" në drejtim të shkollës "Musa Hoti" ka edhe pjesën e trotuarit që shfrytëzohet nga...

Skandaloze: Uji në Mitrovicë del si puding

Reshjet e shiut si duket kanë trazuar ujërat e pijshëm, pasi dukshëm janë më të ndotur. Ujë që më shumë...

Disa kafene të mbrëmjes në Ferizaj po shërbejnë si vend i prostitucionit ku klientët e bashkë me kamerieret që punojnë aty caktojnë çmimin e ofrimit të favoreve seksuale.

Ekipi i Kiks Kosova ka hulumtuar dhe ka hasur në vendet ku zhvillohen këto aktivitete të jashtëligjshme.

Ferizaj është qyteti i dytë në Kosovë sa i përket numrit të bizneseve por jo të gjitha punojnë sipas aktivitetit që e kanë të lejuar të zhvillojnë.

Hulumtuesit e emisionit së pari kanë pyetur qytetarët se ku gjinden këto kafene, ku shumë prej tyre tregojnë dhe e din se ku gjenden.

Në fund ekipi i Kiks Kosova në cilësinë e klientit prej afër ka biseduar me kamerieret ku haptazi e pranojnë se në këmbim të një shume parash e ofrojnë këtë shërbim.

Të fundit

Adriana Matoshit i rikthehet sërish tumori në tru

9 vite pasi fitoi betejën me tumorin, Adriana Matoshi ka bërë të ditur se ai i është rikthyer prap. Postimi i plotë: Jetes pas sfidave besoj...

Lajme të tjera