Vdes pronari i Shell Kosova, Latif Kryeziu

Publikuar më:

Ka vdekur biznesmeni i njohur kosovar, Latif Kryeziu,  i njohur si pronar i SHELL KOSOVA, që ka rreth 60 pika të derivateve në vend.


Lajmin e ka dhënë përmes një postimi në FB ish-kryetar i Agjencionit Kosovar të Bizneseve, Agim Shahini.

Ky është postimi i Shahinit:

Miku im Latif Kryeziu nuk jemi duke besuar se na ike kaq shpejt, nuk do ju harrojm kurr ty dhe veprat tua që i bëre për Ekonominë e Kosovës.
AKB shpreh ngushëllime familjes Kryeziu dhe gjithë Kosovës si parnerëve tuaj ndërkombëtar SHELL KOSOVA
I lehtë të qoftë dheu i Kosovës.

JU REKOMANDOJMË