Vdes pronari i Shell Kosova, Latif Kryeziu

Zëri qytetar

E rrezikshme: Kabllot e rrymës në mes të rrugës në “Gorimahallë”, një bager i...

Një bager i madh ka kaluar para pak minutash në lagjen e njohur si “Gorimahalla” dhe ka bërë një...

Banorët e fshatit Dedi bëjnë punë të madhe, ia ndërrojnë kulmin shkollës që u...

Banorët e fshatit Dedi kanë marrë aksion për ta hequr kulmin e shkollës që u dëmtua nga reshjet atmosferike. Sipas...

Ankohet qytetari: Asnjë mjek në vendin e punës në Pediatrinë e spitalit të Skënderajt

Papërgjegjësia e stafit mjekësor në Spitalin e qytetit të Skënderajt, ka revoltuar një pacient. Ai ka dërguar disa pamje në...

Sjellja skandaloze e zyrtares së Komunës së Mitrovicës, e fyen një 75 vjeçar që...

Para rreth një ore, një burrë i moshuar ishte ulur në karriget e zyrës së Komunës së Mitrovicës ku...

Ngriten dyshime për keqpërdorim të parave që u mblodhën për Nazlije Sherifin

Ditë më parë, vëllai i tashmë të ndjerës Nazlije Sherifi, theksoi se janë mbledhur 56 mijë e 442 euro...

Ka vdekur biznesmeni i njohur kosovar, Latif Kryeziu,  i njohur si pronar i SHELL KOSOVA, që ka rreth 60 pika të derivateve në vend.


Lajmin e ka dhënë përmes një postimi në FB ish-kryetar i Agjencionit Kosovar të Bizneseve, Agim Shahini.

Ky është postimi i Shahinit:

Miku im Latif Kryeziu nuk jemi duke besuar se na ike kaq shpejt, nuk do ju harrojm kurr ty dhe veprat tua që i bëre për Ekonominë e Kosovës.
AKB shpreh ngushëllime familjes Kryeziu dhe gjithë Kosovës si parnerëve tuaj ndërkombëtar SHELL KOSOVA
I lehtë të qoftë dheu i Kosovës.

- Advertisement -

Të fundit

Lajme të tjera