Vdes pronari i një prej bizneseve më të njohura në magjistralen Mitrovicë-Prishtinë

Zëri qytetar

“A guxon ky në Finlandë kështu?”, qytetari i reagon mërgimtarit që parkoi në rrugë...

Një qytetar mitrovicas është irrituar me një mërgimtar nga Finlanda, i cili kishte bllokuar tërësisht rrugën në qendër të...

E rrezikshme: Kabllot e rrymës në mes të rrugës në “Gorimahallë”, një bager i...

Një bager i madh ka kaluar para pak minutash në lagjen e njohur si “Gorimahalla” dhe ka bërë një...

Banorët e fshatit Dedi bëjnë punë të madhe, ia ndërrojnë kulmin shkollës që u...

Banorët e fshatit Dedi kanë marrë aksion për ta hequr kulmin e shkollës që u dëmtua nga reshjet atmosferike. Sipas...

Ankohet qytetari: Asnjë mjek në vendin e punës në Pediatrinë e spitalit të Skënderajt

Papërgjegjësia e stafit mjekësor në Spitalin e qytetit të Skënderajt, ka revoltuar një pacient. Ai ka dërguar disa pamje në...

Sjellja skandaloze e zyrtares së Komunës së Mitrovicës, e fyen një 75 vjeçar që...

Para rreth një ore, një burrë i moshuar ishte ulur në karriget e zyrës së Komunës së Mitrovicës ku...

Kryetari i Autoritetit te Konkurrencës, Valon Prestreshi, ka njoftuar se ka vdekur afaristi u njohur, Ismet Berisha.

Kështu bëri të ditur Prestreshi nëpërmjet një postimi në Facebook.

Ende nuk janë bërë të ditura shkaqet e vdekjes së biznesmenit, kurse varrimi i tij do të bëhet në ora 17:00, në fshatin Mazgit.

Postimi i plotë i Prestreshit:

Biznismeni dhe afaristi i mirënjohur, Ismet Berisha apo “te Ismeti” paska ndrruar jete.

Allahu e past meshiru, dhe familjes ua shtoft gajretin.

- Reklama -

Të fundit

Lajme të tjera