Vdes pronari i një prej bizneseve më të njohura në magjistralen Mitrovicë-Prishtinë

Publikuar më:

Kryetari i Autoritetit te Konkurrencës, Valon Prestreshi, ka njoftuar se ka vdekur afaristi u njohur, Ismet Berisha.

Kështu bëri të ditur Prestreshi nëpërmjet një postimi në Facebook.

Ende nuk janë bërë të ditura shkaqet e vdekjes së biznesmenit, kurse varrimi i tij do të bëhet në ora 17:00, në fshatin Mazgit.

Postimi i plotë i Prestreshit:

Biznismeni dhe afaristi i mirënjohur, Ismet Berisha apo “te Ismeti” paska ndrruar jete.

Allahu e past meshiru, dhe familjes ua shtoft gajretin.

JU REKOMANDOJMË