Valon Syla i përgjigjet ashpër mërgimtares: Boll keni la sholje e nevojtore të WC-së atje, pushoni tash

Zëri qytetar

“A guxon ky në Finlandë kështu?”, qytetari i reagon mërgimtarit që parkoi në rrugë...

Një qytetar mitrovicas është irrituar me një mërgimtar nga Finlanda, i cili kishte bllokuar tërësisht rrugën në qendër të...

E rrezikshme: Kabllot e rrymës në mes të rrugës në “Gorimahallë”, një bager i...

Një bager i madh ka kaluar para pak minutash në lagjen e njohur si “Gorimahalla” dhe ka bërë një...

Banorët e fshatit Dedi bëjnë punë të madhe, ia ndërrojnë kulmin shkollës që u...

Banorët e fshatit Dedi kanë marrë aksion për ta hequr kulmin e shkollës që u dëmtua nga reshjet atmosferike. Sipas...

Ankohet qytetari: Asnjë mjek në vendin e punës në Pediatrinë e spitalit të Skënderajt

Papërgjegjësia e stafit mjekësor në Spitalin e qytetit të Skënderajt, ka revoltuar një pacient. Ai ka dërguar disa pamje në...

Sjellja skandaloze e zyrtares së Komunës së Mitrovicës, e fyen një 75 vjeçar që...

Para rreth një ore, një burrë i moshuar ishte ulur në karriget e zyrës së Komunës së Mitrovicës ku...

Derisa ishte në një lidhje direkte gazetarja e T7, është ndalur nga një mërgimtare, që ka dashur të ia dërgojë një mesazh gazetarit, Valon Syla. Kjo grua nga Zvicra që ka ardhur në pushime në Kosovë, ka thënë se ka dëshirë që t’ia dërgojë një mesazh Sylës.

“Qatij Valon Sylës një përshëndetje të madhe, të marroftë Allahu, me kanë si ti në shole të WC bi edhe ia lëshoj ujin, për gërrnaçat që po thotë”, ka thënë ajo.

E që këtij mesazhi i është kundërpërgjigjur gazetari Valon Syla, duke i thënë pushoni, kënaquni edhe mësoni not se keni me shku në deti, po ju nxë ndonjë taksirat.

“Oj ti grue, rri more knaqu se ke ardhë në pushim. Boll keni la sholje e nevojtore të WC’së atje… pushoni knaqnu, edhe mësoni not se keni me shku në deti, po ju nxen naj taksirat…”, ka shkruar Syla në mbishkrimin e videos në të cilën ka folur mërgimtarja.

- Reklama -

Të fundit

Lajme të tjera