Valon Syla: Çka thanë diaspora po han çebapa e pleskavica në 38 gradë celcius

Zëri qytetar

“A guxon ky në Finlandë kështu?”, qytetari i reagon mërgimtarit që parkoi në rrugë...

Një qytetar mitrovicas është irrituar me një mërgimtar nga Finlanda, i cili kishte bllokuar tërësisht rrugën në qendër të...

E rrezikshme: Kabllot e rrymës në mes të rrugës në “Gorimahallë”, një bager i...

Një bager i madh ka kaluar para pak minutash në lagjen e njohur si “Gorimahalla” dhe ka bërë një...

Banorët e fshatit Dedi bëjnë punë të madhe, ia ndërrojnë kulmin shkollës që u...

Banorët e fshatit Dedi kanë marrë aksion për ta hequr kulmin e shkollës që u dëmtua nga reshjet atmosferike. Sipas...

Ankohet qytetari: Asnjë mjek në vendin e punës në Pediatrinë e spitalit të Skënderajt

Papërgjegjësia e stafit mjekësor në Spitalin e qytetit të Skënderajt, ka revoltuar një pacient. Ai ka dërguar disa pamje në...

Sjellja skandaloze e zyrtares së Komunës së Mitrovicës, e fyen një 75 vjeçar që...

Para rreth një ore, një burrë i moshuar ishte ulur në karriget e zyrës së Komunës së Mitrovicës ku...

Analisti Valon Syla i ka vazhduar deklaratat për mërgimtarët, tash kur edhe këta të fundit po kujdesen që t’i dërgojnë çdo ditë të njëjtit mesazhe nga aeroporti.

Syla ka shkruar në profilin e tij në Facebook, “Çka thanë diçka diaspora po han çebapa e pleskavica në 38 gradë celcius”.

Ai tutje duke bërë shaka se mërgimtarët duhet të hanë sallata, fli e speca deri sa të ndryshon moti.

“Hani fli, speca, sallatë deri sa flladitet, se ju rrokë barku. #albanologji #dietë”, ka shkruar ai

- Reklama -

Të fundit

Lajme të tjera