Të shtëna më armë zjarri në lagjen Bregu i Diellit, shihen forca të mëdha policore

Publikuar më:

Mbrëmjen e sotme, në lagjen Bregu i Diellit në Prishtinë janë dëgjuar të shtëna më armë zjarri.

Forca të mëdha policore si dhe ambulanca shihen në vendin e ngjarjes.

Policia nuk e kanë konfirmuar ende rastin.

 

JU REKOMANDOJMË