Skenderaj: Shkoi për t’u kontrolluar, gruaja vdes në QKMF

Publikuar më:

Një grua shkoi për t’u kontrolluar në Qendren Kryesore të Mjekësisë Familjare në Skenderaj.

Ajo u alivanos dhe mbeti pa shenja jete

Vdekja e viktimës e kanë konstatuar ekipi mjekësor në vendin e ngjarjes.

Siç njofton raporti 24 orësh, viktima ishte me nevoja të veçanta.

“Njësitet policore kanë dalë në vendin e ngjarës dhe janë duke hetuar rastin. Sipas familjarëve, viktima ka pasur probleme shëndetësore edhe më herët. Me vendim të prokurorit, trupi i pajetë i viktimës është dërguar në IML për obduksion. Rasti duke u hetuar”, njofton raporti 24 orësh transmeton Klankosova.tv

 

 

JU REKOMANDOJMË