Skandaloze: Spitalet e Kosovës të mbushura, pacientes i vendoset infuzioni në pemën e oborrit

Zëri qytetar

“A guxon ky në Finlandë kështu?”, qytetari i reagon mërgimtarit që parkoi në rrugë...

Një qytetar mitrovicas është irrituar me një mërgimtar nga Finlanda, i cili kishte bllokuar tërësisht rrugën në qendër të...

E rrezikshme: Kabllot e rrymës në mes të rrugës në “Gorimahallë”, një bager i...

Një bager i madh ka kaluar para pak minutash në lagjen e njohur si “Gorimahalla” dhe ka bërë një...

Banorët e fshatit Dedi bëjnë punë të madhe, ia ndërrojnë kulmin shkollës që u...

Banorët e fshatit Dedi kanë marrë aksion për ta hequr kulmin e shkollës që u dëmtua nga reshjet atmosferike. Sipas...

Ankohet qytetari: Asnjë mjek në vendin e punës në Pediatrinë e spitalit të Skënderajt

Papërgjegjësia e stafit mjekësor në Spitalin e qytetit të Skënderajt, ka revoltuar një pacient. Ai ka dërguar disa pamje në...

Sjellja skandaloze e zyrtares së Komunës së Mitrovicës, e fyen një 75 vjeçar që...

Para rreth një ore, një burrë i moshuar ishte ulur në karriget e zyrës së Komunës së Mitrovicës ku...

Qendra e Mjekësisë Familjare në Lipjan duket se është stërmbushur nga numri i madh i pacientëve.

Për këtë, stafi shëndetësor është detyruar sot ta trajtoj një pacient në oborrin e QKMF-së.

Ajo që bie në sy është se infuzioni i pacientit është vendosur në një pemë, diçka që nuk është parë ndonjëherë.

 

Ky improvizim sipas një qytetari e ka bërë nervoz pacientin i cili ka shprehur indinjatën me trajtimin që i është bërë

- Reklama -

Të fundit

Lajme të tjera