Skandal në QKMF: Dyshohet se stomatologu mitrovicas ngacmoi seksualisht një djalë, familja e sulmuan mjekun

Zëri qytetar

Sjellja skandaloze e zyrtares së Komunës së Mitrovicës, e fyen një 75 vjeçar që...

Para rreth një ore, një burrë i moshuar ishte ulur në karriget e zyrës së Komunës së Mitrovicës ku...

Ngriten dyshime për keqpërdorim të parave që u mblodhën për Nazlije Sherifin

Ditë më parë, vëllai i tashmë të ndjerës Nazlije Sherifi, theksoi se janë mbledhur 56 mijë e 442 euro...

Mërgimtari pranon se parkoi veturën keq: U kërkon falje qytetarëve, por ofendon “Jepi zë”

Sot në mëngjes në adresë të Jepi zë, një qytetar raportoi se një veturë kishte bllokuar rrugën për qarkullimin...

Toka gati ta “përpijë” asfaltin në magjistralen Mitrovicë-Prishtinë, bllokohet një korsi

Një pjesë e rrugës me katër korsi në magjistralen Mitrovicë-Prishtinë, është bllokuar që prej disa ditësh. Arsye për këtë, është...

Banorët e Kçiqit tregojnë pasojat që po sjell gurëthyesi, “masakrohet” rruga e krojet mbesin...

Banorët e Kçiqit nuk po ndalen së raportuari, siç thonë ata, dëmet që po sjell gurëthyesi i vendosur në...

Një skandal dyshohet se ka ndodhur gjatë ditës së sotme në QKMF e Mitrovicës, ku dyshohet se janë përfshirë dy meshkuj.


“Jepi zë” ka mësuar se një stomatolog i vjetër në moshë, ka ngacmuar një pacient 17 vjeçar.

Sipas asaj që ka mësuar gazeta, stomatologu(mashkull), ka prekur në organ gjenital një pacient(mashkull).

Dyshimet për rastin i ka konfirmuar “Jepi zë” edhe në Polici, të cilët kanë thënë se po kryejnë hetime preliminare.

Ndonëse jozyrtarisht, ata kanë konfirmuar një denoncim të tillë dhe incidentin që ka ndodhur në QKMF.

Pas asaj që dyshohet se ndodhi në sallë, gazeta mëson se familja e pacientit ka ardhur në QKMF dhe kanë sulmuar mjekun.

Deri tash, të gjitha mbeten dyshime dhe Policia po kryen hetime. Siç thonë burimet brenda Policisë, nuk përjashtohet që ngacmimi seksual të jetë edhe inskenim. Mirëpo, se ka pasur incident në QKMF, e konfirmojnë disa burime.

- Advertisement -

Të fundit

COVID-i s’ka të ndalur në Mitrovicë, 33 raste të reja

Gjatë 24 orëve të fundit, në Laboratorin e Mikrobiologjisë Molekulare në IKShPK dhe laboratoret private me metodën RT-PCR, si dhe laboratoret publike dhe private...

Lajme të tjera