Shqipëri: Red Bull u kushton pushuesve 8 euro (1.000,00 lekë)

Zëri qytetar

“A guxon ky në Finlandë kështu?”, qytetari i reagon mërgimtarit që parkoi në rrugë...

Një qytetar mitrovicas është irrituar me një mërgimtar nga Finlanda, i cili kishte bllokuar tërësisht rrugën në qendër të...

E rrezikshme: Kabllot e rrymës në mes të rrugës në “Gorimahallë”, një bager i...

Një bager i madh ka kaluar para pak minutash në lagjen e njohur si “Gorimahalla” dhe ka bërë një...

Banorët e fshatit Dedi bëjnë punë të madhe, ia ndërrojnë kulmin shkollës që u...

Banorët e fshatit Dedi kanë marrë aksion për ta hequr kulmin e shkollës që u dëmtua nga reshjet atmosferike. Sipas...

Ankohet qytetari: Asnjë mjek në vendin e punës në Pediatrinë e spitalit të Skënderajt

Papërgjegjësia e stafit mjekësor në Spitalin e qytetit të Skënderajt, ka revoltuar një pacient. Ai ka dërguar disa pamje në...

Sjellja skandaloze e zyrtares së Komunës së Mitrovicës, e fyen një 75 vjeçar që...

Para rreth një ore, një burrë i moshuar ishte ulur në karriget e zyrës së Komunës së Mitrovicës ku...

Aktivisti i njohur shqiptar që angazhohet për Bashkimin e Shqipërisë me Kosovën, Kreshnik Spahiu, ka ndarë me popullin një fotografi ku tregohet çmimi marramendës i një pije freskuese energjike “Red Bull”.

Çmimi i saj del se është 1 mijë lekë, ose 8 euro.

Ky rast duket se ka ndodhur në Himarë.

“Turizmi në Himarë, 8 euro një Red-Bull… – Kush e ka fajin: Populli apo qeveria?” – ka shkruar z. Spahiu në profilin e tij në Facebook, përcjell Periskopi.

Edhe gjatë kësaj vere ka pasur raportime të ndryshme për çmime marramendëse në Shqipëri.

- Reklama -

Të fundit

Lajme të tjera