Shkruhet libër për kryetarin e Mitrovicës, Agim Bahtiri

Publikuar më:

Është shkruar libri i parë për kryetarin e Mitrovicës, Agim Bahtirin.


Këtë gjë e ka bërë të ditur vetë Bahtiri përmes rrjeteve sociale, shkruan “Jepi zë”.

Libri është shkruar nga studiuesi Hysen Ibrahimi, i cili jeton dhe vepron në Suedi.

Autori e ka quajtur “epokë” kohën e qeverisjes së Agim Bahtirit për dy mandate.

Deri tash nuk është bërë e ditur kur do të bëhet publike për lexuesit.

Ndryshe, ditë më parë u promovua edhe libri i ri për Hashim Thaçin.

JU REKOMANDOJMË