Safet Kamberi kujton mësimdhënësit e viteve 70’, ndër ta edhe babain

Zëri qytetar

Banorët e fshatit Dedi bëjnë punë të madhe, ia ndërrojnë kulmin shkollës që u...

Banorët e fshatit Dedi kanë marrë aksion për ta hequr kulmin e shkollës që u dëmtua nga reshjet atmosferike. Sipas...

Ankohet qytetari: Asnjë mjek në vendin e punës në Pediatrinë e spitalit të Skënderajt

Papërgjegjësia e stafit mjekësor në Spitalin e qytetit të Skënderajt, ka revoltuar një pacient. Ai ka dërguar disa pamje në...

Sjellja skandaloze e zyrtares së Komunës së Mitrovicës, e fyen një 75 vjeçar që...

Para rreth një ore, një burrë i moshuar ishte ulur në karriget e zyrës së Komunës së Mitrovicës ku...

Ngriten dyshime për keqpërdorim të parave që u mblodhën për Nazlije Sherifin

Ditë më parë, vëllai i tashmë të ndjerës Nazlije Sherifi, theksoi se janë mbledhur 56 mijë e 442 euro...

Mërgimtari pranon se parkoi veturën keq: U kërkon falje qytetarëve, por ofendon “Jepi zë”

Sot në mëngjes në adresë të Jepi zë, një qytetar raportoi se një veturë kishte bllokuar rrugën për qarkullimin...

Kandidati i LDK-së për deputet, Safet Kamberi, ka publikuar një fotografi të kolektivit të shkollës “Bedri Gjinaj”.

Sipas tij, fotografia është e viteve 70, në kohën kur shkollimi ishte misioni më i vështirë dhe më patriotik.

Në foto shihet babai i Safetit, Fahri Kamberi, bashkë me Tef Vokrrin dhe Feta Bahtirin, drejtor i shkolles.

(1. Fahri Kamberi, 2. Feta Bahtiri, 3. Tef Vokrri).

- Advertisement -

Të fundit

Lajme të tjera