Polici Mërgim Geci në gjendje stabile në spital, refuzon të tregojë se si ndodhi plagosja e tij në Skënderaj

Zëri qytetar

E FUNDIT: Më në fund, po mbulohen gropat që ua “shkurtuan ymrin” mitrovicasve

Rruga e Kovaçëve ishte shndërruar në një rrugë tmerri për shoferët, pasi ishin krijuar shumë gropa të mëdha. Mirëpo, sot...

Mitrovicasi shkon për të ngrënë ushqim në kafiterinë e njohur, shokohet nga insekti që...

Një qytetar ka shkur të ushqehet në një nga lokalet ku përgatitet ushqim i shpejtë në rrugën "Mbretëresha Teutë". Ai...

Humb një qytetar, familja kërkon ndihmën e qytetarëve

Ardit Kadri Gashi nga Klina, që nga mëngjesi i ditës së djeshme ka dalur nga shtëpia, dhe nuk është...

ShFMU “Skënderbeu” në Vaganicë, probleme me ndërrimin e shpeshtë të mësueseve

“Jepi zë” ka raportuar sot shqetësimin e prindërve të nxënësve të shkollës “Fazli Grajqevci” në Shipol. Ata nuk po i...

Edhe ato pak parkingje në Mitrovicë, Komuna po ua jep kompanive private të taksive

Mitrovica është një nga qytetet që vuan nga mungesa e parkingjeve, pasi ka shumë pak. Edhe ato që shfrytëzohen si...

Në QKUK po vazhdon trajtimi i policit nga Skenderaj, Mërgim Geci, i cili u plagos gjatë kryerjes së detyrës zyrtare pas një përleshje me ish-deputetin Nuredin Lushtaku dhe dy familjarë të tij.

Gjendja e policit është stabile, edhe pse ai ende po merr trajtim mjekësor në spital. Kështu tha për Insajderit, vetë Geci, i cili nuk panoi të flasë për situatën e krijuar të shtunën e kaluar.

“Po jam më mirë. Ende jam i shtrirë në spital. Për këto nuk kam koment, kontaktone zyrën për media në Skenderaj”, tha shkurt Geci për Insajderin.

Sipas mjekës kujdestare në Klinikën e Ortopedisë, Vjosa Binqe, gjendja e pacientit të plagosur në këmbë është stabile dhe po merr trajtimin e duhur.

Të fundit

E rrezikshme: Shembet “Dudi Kërrshi”, bllokohet rruga

Rruga magjistrale Mitrovicë -Zveçan është bllokuar për qarkullim. Kjo nga ndodhur nga shembja kërshit të Dudës, me ç’rast shumë gurë kanë rënë në rrugën e...

Lajme të tjera