Pas gati një muaji arrestohet një i dyshuar për grabitje në Vushtrri

Publikuar më:

Pas gati një muaji është arrestuar një i dyshuar për grabitje në Vushtrri.

I njëjti me vendim të prokurorit është dërguar në mbajtje.

“Vushtrri / 01.06.2024 – 03:10. Në lidhje me rastin është raportuar se më 24.06.2024 është identifikuar dhe arrestuar i dyshuari mashkull kosovar dhe i njëjti me vendim të prokurorit është dërguar në mbajtje”, thuhet në njoftim.

JU REKOMANDOJMË