Pamje nga vendi: Një grua bie nga banesa në rrugën”Ali Zeneli” në Mitrovicë

Zëri qytetar

E turpshme: E-kisoka në Kçiq dëmtohet nga keqbërësit, shkaktohet dëm në vlerë të 3...

Drejtori i Administratës, Gëzim Stavileci ka njoftuar se E-kioska e vendosur në fshatin Kçiq të Mitrovicës është jashtë funksionit. Sipas...

E rrezikshme: Pusetat në Mitrovicë janë të hapura, dikush po i vjedh për t’i...

Banorët e lagjes Bair në Mitrovicë janë ankuar për gjendjen e rrugëve ku pusetat kanë mbetur të hapura. Një lexues...

40 familjet skamnore që u vendosen në Frashër që dy muaj pa rrymë, kërkojnë...

40 familje nga Mitrovica u bënë me shtëpi në fund të muajit gusht të këtij viti. Kjo u arrit falë...

Skandaloze: U renovua para rreth 1 muaji, por çahet sërish rruga në magjistralen Mitrovicë-Prishtinë

Për mbi një vit, rruga magjistrale në hyrje të Prishtinës nga Mitrovica kishte devijim, pas një rrëshqitje të madhe...

Ankohet punëtori i Trepçës: Sot më shërbyen narezak që i kishte dalë afati para...

Minatorët e Trepçës shërbehen në një kuzhinë të brendshme, për të cilën në përgjithësi janë të kënaqur me cilësi. Mirëpo...

Para pak çastesh një grua ka rënë nga një banesë në rrugën “Ali Zeneli” në Mitrovicë.

Një banor i ka thënë “Jepi zë” se në kompeleksin e banesave në bllokun C , një grua ka rënë nga kati i dytë.

VIDEO nga vendi i ngjarjes

Në video shihen edhe Policia e Kosovës që ka dalur në vendin e ngjarjes dhe ka rrethuar vendin e ngjarjes.

Ndërsa gruja e rënë nga banesa është marrë nga autoambulanca për tu dërguar në spital.

Rrethanat e këtij rasti ende nuk dihet por sipas burimeve të “Jepi zë” në momentin e këtij incidenti brenda banesës ka qenë edhe djali i saj

Të fundit

Europoli dhe sistemi – ETIAS Europoli

Shkruan: Arben Dashevci, njohës i çështjeve të sigurisë Termet kriminalitet, krim, kriminel kanë për të mbetur njësoj për aq sa ka jetë në tokë. Por, metoda...

Lajme të tjera