Pacolli jep shpërblim për ata që gjejnë vrasësin e 18 vjeçares

Zëri qytetar

Skandaloze: U renovua para rreth 1 muaji, por çahet sërish rruga në magjistralen Mitrovicë-Prishtinë

Për mbi një vit, rruga magjistrale në hyrje të Prishtinës nga Mitrovica kishte devijim, pas një rrëshqitje të madhe...

Ankohet punëtori i Trepçës: Sot më shërbyen narezak që i kishte dalë afati para...

Minatorët e Trepçës shërbehen në një kuzhinë të brendshme, për të cilën në përgjithësi janë të kënaqur me cilësi. Mirëpo...

E FUNDIT: Më në fund, po mbulohen gropat që ua “shkurtuan ymrin” mitrovicasve

Rruga e Kovaçëve ishte shndërruar në një rrugë tmerri për shoferët, pasi ishin krijuar shumë gropa të mëdha. Mirëpo, sot...

Mitrovicasi shkon për të ngrënë ushqim në kafiterinë e njohur, shokohet nga insekti që...

Një qytetar ka shkur të ushqehet në një nga lokalet ku përgatitet ushqim i shpejtë në rrugën "Mbretëresha Teutë". Ai...

Humb një qytetar, familja kërkon ndihmën e qytetarëve

Ardit Kadri Gashi nga Klina, që nga mëngjesi i ditës së djeshme ka dalur nga shtëpia, dhe nuk është...

Vdekja e dhunshme e 18 vjeçares, ka prekur të gjithë në Kosovë, duke bërë të reagojnë të gjitha institucionet.

I dyshuari për vrasjen e 18 vjeçares, gjendet në arrati dhe Policia e Kosovës po kërkon ndihmën e qytetarëve për zbulimin e vendndodhjes së tij, shkruan Jepi zë.

Jo vetëm institucionet e sigurisë por i gjithë vendi janë angazhaur të gjendet autorit, dhe të sillet para organeve të drejtësisë.

Presidenti i AKR-së, Behxhet Pacolli, ka ofruar shpërblim për të gjitha ata që japin informacione, pasi përmes një postimi në facebook, ai ka shkruar se ndihet i trishtuar me këtë ngjarje.

Postimi i plotë:

Unë ofroj shpërblim për këdo që i jep informacion të vlefshëm Policisë së Kosovës që çon në arrestimin e vrasësit të Marigonës. Si baba i tre vajzave, ndihem i trishtuar për këtë ngjarje të rëndë!

Të fundit

Mjekja serbe vritet brutalisht nga i biri, u godit në trup e në kokë

Në faqen zyrtare të Shtëpisë Shëndetësore Bijeljina është publikuar një mesazh tronditës me rastin e vdekjes së një kolegeje. “E dashura jonë doktoreshë Dobrinka do...

Lajme të tjera