Nëna çon të vdekur foshnjën 3 muajshe në Spitalin e Mitrovicës, Policia nis hetimet

Zëri qytetar

“A guxon ky në Finlandë kështu?”, qytetari i reagon mërgimtarit që parkoi në rrugë...

Një qytetar mitrovicas është irrituar me një mërgimtar nga Finlanda, i cili kishte bllokuar tërësisht rrugën në qendër të...

E rrezikshme: Kabllot e rrymës në mes të rrugës në “Gorimahallë”, një bager i...

Një bager i madh ka kaluar para pak minutash në lagjen e njohur si “Gorimahalla” dhe ka bërë një...

Banorët e fshatit Dedi bëjnë punë të madhe, ia ndërrojnë kulmin shkollës që u...

Banorët e fshatit Dedi kanë marrë aksion për ta hequr kulmin e shkollës që u dëmtua nga reshjet atmosferike. Sipas...

Ankohet qytetari: Asnjë mjek në vendin e punës në Pediatrinë e spitalit të Skënderajt

Papërgjegjësia e stafit mjekësor në Spitalin e qytetit të Skënderajt, ka revoltuar një pacient. Ai ka dërguar disa pamje në...

Sjellja skandaloze e zyrtares së Komunës së Mitrovicës, e fyen një 75 vjeçar që...

Para rreth një ore, një burrë i moshuar ishte ulur në karriget e zyrës së Komunës së Mitrovicës ku...

Një rast i rëndë ka ndodhur dje në qytetin e Mitrovicës, ku një foshnje tremuajshe është dërguar pa shenja jete në Spitalin e Mitrovicës.


Foshnja e cila mësohet se është e gjinisë femërore, në spital është dërguar nga nëna e saj.

Jepi zë merr vesh nga Policia se rasti ka ndodhur dje rreth orës 08:00 dhe se rasti është duke u hetuar si “vdekje e dyshimtë”.

Trupi i pajetë i foshnjës është dërguar për obduksion në Institutin e Mjekësisë Ligjore në Prishtinë.

- Reklama -

Të fundit

Lajme të tjera