Lajmi i fundit: Kapet arsenal armësh në Veri

Publikuar më:

Policia e Kosovës ka zhvilluar një aksion në veri të vendit.

Sipas burimeve të Periskopit është kapur arsenal armësh dhe gjësende tjera.

Akoma nuk është konfirmuar asgjë zyrtarisht nga Policia.

Jepi zë do të ju mbajë të informuar rreth këtij rasti.

JU REKOMANDOJMË