LAJMI I FUNDIT: Kadri Veseli ka arritur në Mitrovicë

Zëri qytetar

“A guxon ky në Finlandë kështu?”, qytetari i reagon mërgimtarit që parkoi në rrugë...

Një qytetar mitrovicas është irrituar me një mërgimtar nga Finlanda, i cili kishte bllokuar tërësisht rrugën në qendër të...

E rrezikshme: Kabllot e rrymës në mes të rrugës në “Gorimahallë”, një bager i...

Një bager i madh ka kaluar para pak minutash në lagjen e njohur si “Gorimahalla” dhe ka bërë një...

Banorët e fshatit Dedi bëjnë punë të madhe, ia ndërrojnë kulmin shkollës që u...

Banorët e fshatit Dedi kanë marrë aksion për ta hequr kulmin e shkollës që u dëmtua nga reshjet atmosferike. Sipas...

Ankohet qytetari: Asnjë mjek në vendin e punës në Pediatrinë e spitalit të Skënderajt

Papërgjegjësia e stafit mjekësor në Spitalin e qytetit të Skënderajt, ka revoltuar një pacient. Ai ka dërguar disa pamje në...

Sjellja skandaloze e zyrtares së Komunës së Mitrovicës, e fyen një 75 vjeçar që...

Para rreth një ore, një burrë i moshuar ishte ulur në karriget e zyrës së Komunës së Mitrovicës ku...

Ish-kryetari i Kuvendit dhe i PDK-së ka arritur në Kosovë para pak minutash, për të marrë pjesë në të pamen e organizuar për vdekjen e babait.

Gazeta “Jepi zë” ka mësuar se Kadri Veseli ka arritur në Bair nën përcjelljen e mbi 10 veturave të EULEX.

Gjykata Speciale, siç mësohet, i ka dhënë leje të posaçme për të vizituar familjen për disa ditë.

Nga Gjykata nuk është dhënë ndonjë njoftim për ardhjen e Veselit, mirëpo të afërt të familjes i kanë konfirmuar gazetës ardhjen e Veselit.

Ndryshe, Kadri Veseli ishte liruar edhe muaj më parë nga Gjykata Speciale për ta vizituar babain e shtrirë në Spital.

- Reklama -

Të fundit

Lajme të tjera