Lajm i hidhur: Vdes në moshë të re këngëtari i mirënjohur nga Skenderaj, Avdyl Mziu

Publikuar më:

Është ndarë nga jeta në moshë të re këngëtari nga fshati Marinë e Skenderajt, Avdyl Mziu.

Ai ka ndërruar jetë pas një një sëmundje të shkurtër.

Lajmi për vdekjen e Avdylit u bë i ditur nga familjarët dhe miqtë e tij.

Varrimi i të ndjerit do të bëhet sot nga ora 16:00 në fshatin Marinë.

JU REKOMANDOJMË