Lajm i hidhur: Vdes ish ushtari i UÇK-së nga Drenica

Publikuar më:

Ka vdekur ish ushtari i UÇK-së nga Baica e Drenasit, Tafil Elshani.

Lajmin për vdekjen e Tafilit e kanë dhënë familjarët përmes rrjetit social “facebook”.

I ndjeri në kohën kur vendi kishte nevojë për mbrotje dhe çlirim, ai bashkë me shumë bashkëluftëtarë veshen uniformën e UÇK-së

Varrimi i të ndjerit bëhet sot me 22.02.2024 në varrezat e fshatit Baicë nga ora 15:00.

JU REKOMANDOJMË