Kandidatja modeste e PDK-së: Besa Ismaili shihet teksa pret kombi-busin për Mitrovicë

Zëri qytetar

E rrezikshme: Kabllot e rrymës në mes të rrugës në “Gorimahallë”, një bager i...

Një bager i madh ka kaluar para pak minutash në lagjen e njohur si “Gorimahalla” dhe ka bërë një...

Banorët e fshatit Dedi bëjnë punë të madhe, ia ndërrojnë kulmin shkollës që u...

Banorët e fshatit Dedi kanë marrë aksion për ta hequr kulmin e shkollës që u dëmtua nga reshjet atmosferike. Sipas...

Ankohet qytetari: Asnjë mjek në vendin e punës në Pediatrinë e spitalit të Skënderajt

Papërgjegjësia e stafit mjekësor në Spitalin e qytetit të Skënderajt, ka revoltuar një pacient. Ai ka dërguar disa pamje në...

Sjellja skandaloze e zyrtares së Komunës së Mitrovicës, e fyen një 75 vjeçar që...

Para rreth një ore, një burrë i moshuar ishte ulur në karriget e zyrës së Komunës së Mitrovicës ku...

Ngriten dyshime për keqpërdorim të parave që u mblodhën për Nazlije Sherifin

Ditë më parë, vëllai i tashmë të ndjerës Nazlije Sherifi, theksoi se janë mbledhur 56 mijë e 442 euro...

Kandidatja e PDK-së për deputete në Kuvendin e Kosovës, Besa Ismaili, është fotografuar ditë më parë teksa pret kombi-busin Prishtinë-Mitrovicë.

Një lexues i “jepi zë” ka dërguar në adresë fotografitë, duke thënë se ajo ka qëndruar për disa minuta në pritje.

Besa Ismaili, ndonëse shumë nuk e kanë ditur, ka prejardhje nga qyteti i Mitrovicës dhe ka hyrë në PDK tek tani.

Ajo ka punuar deri tani në BIK dhe konsiderohet si një prej njohësve të realitetit politik, mirëpo është marrë mjaft shumë me terrorizmin.

- Advertisement -

Të fundit

Lajme të tjera