Idrizi hedh dyshime se Tahiri mund të ketë paguar për t’ia rregulluar vetes imazhin në sondazhe

Zëri qytetar

Shembull i keq: Punojnë në Emergjencën e Mitrovicës, por këto infermiere nuk vendosin maska

Pandemia me virusin COVID po vazhdon në vendin tonë, anipse tani paraqitet situatë pak më e qetë, shkruan Jepi...

Pas incidenteve në shkolla, Policia e Kosovës po kujdeset për sigurinë në gjimnazin “Frang...

Në gjimnazin "Frang Bardhi" në Mitrovicë, kohëve të fundit janë shtuar problemet dhe rrahjet mes nxënësve. "Jepi zë", ka raportuar...

Tollovi dhe kaos i madh tek QKMF në Mitrovicë, vetura me targa nga Serbia...

Kaosi urbanistik në Mitrovicë po vazhdon sikur ditëve të tjera nga komunikacioni i ngulfatur. Rruga me shumë probleme në...

Mbyllja e trotuarit në Bair po ua rrezikon jetën nxënësve dhe banorëve të lagjes

Rruga pranë Gjimnazit "Frang Bardhi" në drejtim të shkollës "Musa Hoti" ka edhe pjesën e trotuarit që shfrytëzohet nga...

Skandaloze: Uji në Mitrovicë del si puding

Reshjet e shiut si duket kanë trazuar ujërat e pijshëm, pasi dukshëm janë më të ndotur. Ujë që më shumë...

Kandidati i PDK-së për kryetar komune të Vushtrrisë, Ferit Idrizi  ka hedhur dyshime se kundër kandidati i tij nga LDK, Xhafer Tahiri mund të ketë paguar për t’ia rregulluar imazhin në sondazhe.

“Nuk e di nëse është niveli i tyre si ekspert për këto sondazhe, apo i ka paguar shumë mirë Xhafa, ju ka dhënë para, për t’ia rregulluar imazhin në sondazhe” ka thënë Idrizi në ATV.

Idrizi ka thënë se kjo ka ndikuar te një pjesë e elektoratit e cila ka qenë e pavendosur duke bërë që ai të dëmtohet me vota në zgjedhje.

Ndër të tjera Idrizi ka thënë se ka 3 mijë vota më shumë se partia, dhe se ka pritur t’i fitoi mbi 40% në këto zgjedhje.

Të fundit

Adriana Matoshit i rikthehet sërish tumori në tru

9 vite pasi fitoi betejën me tumorin, Adriana Matoshi ka bërë të ditur se ai i është rikthyer prap. Postimi i plotë: Jetes pas sfidave besoj...

Lajme të tjera