Hysen Muzliukaj me dy banesa e një shtëpi, kapin vlerën e 150 mijë eurove – s’ka veturë

Zëri qytetar

Sjellja skandaloze e zyrtares së Komunës së Mitrovicës, e fyen një 75 vjeçar që...

Para rreth një ore, një burrë i moshuar ishte ulur në karriget e zyrës së Komunës së Mitrovicës ku...

Ngriten dyshime për keqpërdorim të parave që u mblodhën për Nazlije Sherifin

Ditë më parë, vëllai i tashmë të ndjerës Nazlije Sherifi, theksoi se janë mbledhur 56 mijë e 442 euro...

Mërgimtari pranon se parkoi veturën keq: U kërkon falje qytetarëve, por ofendon “Jepi zë”

Sot në mëngjes në adresë të Jepi zë, një qytetar raportoi se një veturë kishte bllokuar rrugën për qarkullimin...

Toka gati ta “përpijë” asfaltin në magjistralen Mitrovicë-Prishtinë, bllokohet një korsi

Një pjesë e rrugës me katër korsi në magjistralen Mitrovicë-Prishtinë, është bllokuar që prej disa ditësh. Arsye për këtë, është...

Banorët e Kçiqit tregojnë pasojat që po sjell gurëthyesi, “masakrohet” rruga e krojet mbesin...

Banorët e Kçiqit nuk po ndalen së raportuari, siç thonë ata, dëmet që po sjell gurëthyesi i vendosur në...

Drejtori për Gjeodezi, Kadastër dhe Pronë, Hysen Muzliukaj, ka deklaruar pasurinë në Agjencinë Kundër Korrupsionit.


Sipas deklarimeve që ka bërë vetë ai, drejtori ka në pronësi dy banesa e një shtëpi që kapin vlerën e 150 mijë eurove në total, shkruan Jepi zë.

Sipas tij, një shtëpi dhe një banesë është e përbashkët, ndërkaq një banesë tjetër në pronë vetëm të tij.

Ndërkohë, drejtori Muzliukaj nuk ka deklaruar se ka veturë e as nuk ka para në bankë.

Ai ka deklaruar se si të hyra ka rrogën e drejtorit dhe një pension.

- Advertisement -

Të fundit

COVID-i s’ka të ndalur në Mitrovicë, 33 raste të reja

Gjatë 24 orëve të fundit, në Laboratorin e Mikrobiologjisë Molekulare në IKShPK dhe laboratoret private me metodën RT-PCR, si dhe laboratoret publike dhe private...

Lajme të tjera