Esat Jusufi takohet me ish-kryetarin Avni Kastratin

Zëri qytetar

Banorët e fshatit Dedi bëjnë punë të madhe, ia ndërrojnë kulmin shkollës që u...

Banorët e fshatit Dedi kanë marrë aksion për ta hequr kulmin e shkollës që u dëmtua nga reshjet atmosferike. Sipas...

Ankohet qytetari: Asnjë mjek në vendin e punës në Pediatrinë e spitalit të Skënderajt

Papërgjegjësia e stafit mjekësor në Spitalin e qytetit të Skënderajt, ka revoltuar një pacient. Ai ka dërguar disa pamje në...

Sjellja skandaloze e zyrtares së Komunës së Mitrovicës, e fyen një 75 vjeçar që...

Para rreth një ore, një burrë i moshuar ishte ulur në karriget e zyrës së Komunës së Mitrovicës ku...

Ngriten dyshime për keqpërdorim të parave që u mblodhën për Nazlije Sherifin

Ditë më parë, vëllai i tashmë të ndjerës Nazlije Sherifi, theksoi se janë mbledhur 56 mijë e 442 euro...

Mërgimtari pranon se parkoi veturën keq: U kërkon falje qytetarëve, por ofendon “Jepi zë”

Sot në mëngjes në adresë të Jepi zë, një qytetar raportoi se një veturë kishte bllokuar rrugën për qarkullimin...

Kandidati i PDK-së për deputet, Esat Jusufi, është takuar me ish-kryetarin e Mitroviës që tani është ambasador, Avni Kastratin.


Ai ka përmendur disa projekte që ishin nisur gjatë kohës kur qeveriste Kastrati, si Liqeni Aritificial, sheshi i qytetit e të tjera.

Publikimi i plotë:

Dita e mirë shihet në mëngjes!
Knaqësi e veçant të filloj ditën me një nga personalitetet më të respektuara në Mitrovicë dhe më gjërë, ambasadorin e respektuar të Republikës së Kosovës z. Avni Kastrati.
Njëri nga ish kryetarët e Komunës së Mitrovicës që nën udhëheqjen e tij i ka dhënë një dimension dhe kahje pozitive qytetit të Mitrovicës me shumë e shumë projekte, duke filluar nga Universiteti i Mitrovicës, Liqeni, sheshi i qytetit etj etj.
Faleminderit ambasador Avni Kastrati!

- Advertisement -

Të fundit

Lajme të tjera