Edhe aktivistët e VV-së të zhgënjyer me Bahtirin: E duam Albinin, por jo Agimin

Zëri qytetar

“A guxon ky në Finlandë kështu?”, qytetari i reagon mërgimtarit që parkoi në rrugë...

Një qytetar mitrovicas është irrituar me një mërgimtar nga Finlanda, i cili kishte bllokuar tërësisht rrugën në qendër të...

E rrezikshme: Kabllot e rrymës në mes të rrugës në “Gorimahallë”, një bager i...

Një bager i madh ka kaluar para pak minutash në lagjen e njohur si “Gorimahalla” dhe ka bërë një...

Banorët e fshatit Dedi bëjnë punë të madhe, ia ndërrojnë kulmin shkollës që u...

Banorët e fshatit Dedi kanë marrë aksion për ta hequr kulmin e shkollës që u dëmtua nga reshjet atmosferike. Sipas...

Ankohet qytetari: Asnjë mjek në vendin e punës në Pediatrinë e spitalit të Skënderajt

Papërgjegjësia e stafit mjekësor në Spitalin e qytetit të Skënderajt, ka revoltuar një pacient. Ai ka dërguar disa pamje në...

Sjellja skandaloze e zyrtares së Komunës së Mitrovicës, e fyen një 75 vjeçar që...

Para rreth një ore, një burrë i moshuar ishte ulur në karriget e zyrës së Komunës së Mitrovicës ku...

Aktivistët e Lëvizjes Vetëvendosje në Mitrovicë nuk po e duan Agim Bahtirin më për kryetar të tyre.


Një prej këtyre aktivistëve është edhe Sefi Beqiri, i cili përmes një postimi ka thënë që e duan Albin, por jo Agimin dhe e duan Glaukun, por jo Farukun.

Beqiri ka thënë se nuk ka rëndësi pse Albini e kandidoi prapë Agim Bahtirin, por rëndësi ka që populli është mësuar të ndëshkojë dhe mitrovicasit duhet ta ndëshkojnë edhe Agim Bahtirin.

“Ska rendesi pse Albini e kandidoj prap Agim Bahtirin, rendesi ka qe populli u msu me ndeshku. E duam Albinin por jo Agimin. E duam Glaukun por jo Farukun“, ka shkruar ai.

Ai ka postuar edhe një video ku dëgjohen disa prej premtimeve të parealizuara të Bahtirit.

- Reklama -

Të fundit

Lajme të tjera