E trishtë: Nëna braktis foshnjën sapo lindi në QKUK

Publikuar më:

Një grua ka braktisur foshnjen e saj pasi e ka lindur atë, të shtunën rreth orës 15:00 në Prishtinë.


Rastin e ka konfirmuar Policia e Kosovës përmes raportit 24 orësh.

“Njësitë relevante policore kanë dal në vendin e ngjarjes, ndërsa e dyshuara ende nuk është hasur nga policia.”, thuhet në raport.

Në lidhje me rastin është konsultuar prokurori i shtetit dhe rasti po vazhdon të hetohet.

JU REKOMANDOJMË