E dhimbshme: Vdes 29 vjeçarja kosovare, familja njofton për varrimin

Publikuar më:

Familja Avdijaj nga Istogu ka njoftuar se vajza e tyre 29 vjeçe ka vdekur të hënen, më 19 shkurt.

Siç thuhet në njoftimin mortor, e ndjera varroset të mërkurën.

Njoftim Mortor:

Me pikëllim të thellë i njoftojmë miqtë , shokët dhe dashamirët se ka ndërruar jetë me datë 19.02.2024 nē moshën 29 vjeçare:
DARDANA ( SHEFQET) AVDIJAJ

Varrimi i të ndjerës bëhet sot me datë 21.02.2024 ditë e Mërkure në varrezat e fshatit Syne në ora 16:00.

Ngushëllime Familjes Avdijaj

JU REKOMANDOJMË