Drejtori i Xhafer Tahirit përfshihet në rrahje në mes të Vushtrrisë, kacafytet me një qytetar

Zëri qytetar

Shembull i keq: Punojnë në Emergjencën e Mitrovicës, por këto infermiere nuk vendosin maska

Pandemia me virusin COVID po vazhdon në vendin tonë, anipse tani paraqitet situatë pak më e qetë, shkruan Jepi...

Pas incidenteve në shkolla, Policia e Kosovës po kujdeset për sigurinë në gjimnazin “Frang...

Në gjimnazin "Frang Bardhi" në Mitrovicë, kohëve të fundit janë shtuar problemet dhe rrahjet mes nxënësve. "Jepi zë", ka raportuar...

Tollovi dhe kaos i madh tek QKMF në Mitrovicë, vetura me targa nga Serbia...

Kaosi urbanistik në Mitrovicë po vazhdon sikur ditëve të tjera nga komunikacioni i ngulfatur. Rruga me shumë probleme në...

Mbyllja e trotuarit në Bair po ua rrezikon jetën nxënësve dhe banorëve të lagjes

Rruga pranë Gjimnazit "Frang Bardhi" në drejtim të shkollës "Musa Hoti" ka edhe pjesën e trotuarit që shfrytëzohet nga...

Skandaloze: Uji në Mitrovicë del si puding

Reshjet e shiut si duket kanë trazuar ujërat e pijshëm, pasi dukshëm janë më të ndotur. Ujë që më shumë...

Një drejtor i Komunës së Vushtrrisë(emër i njohur për redaksinë), dyshohet se është përleshur sot me një qytetar.

“Jepi zë” ka marrë vesh se përleshja ka ndodhur sot në qytetin e Vushtrrisë.

Sipas dëshmitarëve, dyshohet se deri tek rrahja ka ardhur pas një mosmarrëveshjeje.

Siç thonë dëshmitarët, qytetari ka qenë bashkëpunëtor i deritashëm me qeverisjen komunale, por raportet janë prishur për shkak të mospajtimeve.

“Jepi zë” ka provuar të flas me Policinë e Kosovës lidhur me rastin, por ata ende nuk janë përgjigjur.

Të fundit

Adriana Matoshit i rikthehet sërish tumori në tru

9 vite pasi fitoi betejën me tumorin, Adriana Matoshi ka bërë të ditur se ai i është rikthyer prap. Postimi i plotë: Jetes pas sfidave besoj...

Lajme të tjera