Djali i Bekim Jasharit në pushime luksoze, në hotelin ku nata është 220 euro

Zëri qytetar

“A guxon ky në Finlandë kështu?”, qytetari i reagon mërgimtarit që parkoi në rrugë...

Një qytetar mitrovicas është irrituar me një mërgimtar nga Finlanda, i cili kishte bllokuar tërësisht rrugën në qendër të...

E rrezikshme: Kabllot e rrymës në mes të rrugës në “Gorimahallë”, një bager i...

Një bager i madh ka kaluar para pak minutash në lagjen e njohur si “Gorimahalla” dhe ka bërë një...

Banorët e fshatit Dedi bëjnë punë të madhe, ia ndërrojnë kulmin shkollës që u...

Banorët e fshatit Dedi kanë marrë aksion për ta hequr kulmin e shkollës që u dëmtua nga reshjet atmosferike. Sipas...

Ankohet qytetari: Asnjë mjek në vendin e punës në Pediatrinë e spitalit të Skënderajt

Papërgjegjësia e stafit mjekësor në Spitalin e qytetit të Skënderajt, ka revoltuar një pacient. Ai ka dërguar disa pamje në...

Sjellja skandaloze e zyrtares së Komunës së Mitrovicës, e fyen një 75 vjeçar që...

Para rreth një ore, një burrë i moshuar ishte ulur në karriget e zyrës së Komunës së Mitrovicës ku...

Është kohë pushimesh dhe secili ëndërron që këto ditë t’i kalojë sa më mirë dhe në vende sa më luksoze. Por jo secili ka mundësinë që të bëjë përzgjedhjen perfekte.

Siç duket këtë problem nuk e ka djali i kryetarit të komunës së Skenderajt, Bekim Jashari. Hamza, ka përzgjedhur qytetin e Vlorës për t’i kaluar disa ditë në bregdetin shqiptar.

Ai madje ka rezervuar në një prej hoteleve me luksoze në këtë qytet bregdetar ku çmimi vetem për nje nate eshte nga 160 deri ne 220 euro.

Eshtë vet Hamëz Jashari ai që në rrjetet sociale ka publikuar fotografi nga momentet e mira që po i kalon në këto ditë të nxehta gushti. Në një kërkim të shpejtë në internet për këtë hotel, në bazë të fotografive, shihet se aty kalojnë pushimet njerëz të pasur ose fytyra publike.

Bekim Jashari, në paraqitjet e tij publike ka kritikuar shpesh njerëzit që pasurohen shpejt në një kohë kur në Kosovë njerëzit nuk kanë bukë për të ngrënë.

- Reklama -

Të fundit

Lajme të tjera