Bislimi: Drenica mbetet bastion i PDK-së, krenar që jam biri yt!

Publikuar më:

Kandidati i PDK-së për deputet nga Mitrovica, Donjet Bislimi, ka qëndruar dje në Drenicë, rajon nga vjen edhe ky.

Ai ka theksuar se Drenica ishte dhe do të mbetet bastion i PDK-së.

“Drenica ishte dhe mbetet bastion i PDK-së! Krenar që jam biri yt Drenicë! Bashkë me rininë, ndërtojmë të ardhmen për ty dhe shtetin!”, ka thënë ai.

Ndryshe, në këtë takim, përveç kandidatit për kryeministër Kadri Veselit, ishin të pranishëm edhe kandidatë nga Mitrovica e Skënderaj.

JU REKOMANDOJMË