Arrestohet hajni që vodhi mbi 20 mijë euro sonte në një market në Mitrovicë

Publikuar më:

Sonte ka ndodhur një grabitje me armë në Mitrovicë në një dyçan.

Një person nën kërcënimin e armës ka grabitur një shumë të parave, shkruan Jepi zë.

Nga Policia kanë bërë të ditur për “Jepi zë” se personi i dyshuar është arrestuar, dhe ai është F.R, 40 vjeçar.

Hetuesit policorë në koordinim me prokurorin e rastit janë duke ndërmarrë veprime të mëtutjeshme lidhur me rastin e veprës penale grabitje .

JU REKOMANDOJMË