Arrestohen katër persona për drogë në Prizren, konfiskohen mbi 22 mijë euro

Publikuar më:

Katër persona janë arrestuar në Prizren për posedim të paautorizuar të narkotikëve.


Sipas Policisë, gjatë kontrollit në vendin e ngjarjes janë gjetur dhe janë konfiskuar para 10.700 euro dhe gjatë bastisjes se në shtëpitë e të dyshuarve janë sekuestruar përkohësisht edhe 11.500 euro para të gatshme, një shkop bejsbolli dhe katër telefona.

Me urdhër të prokurorit të dyshuarit janë dërguar në mbajtje.

JU REKOMANDOJMË