Aksident i rëndë në mes të dy veturave tek “Viva Freshi” në Shupkovc të Mitrovicës

Publikuar më:

Një aksident ka ndodhur para pak minutash në Shupkovc të Mitrovicës.

Në aksident shihet të jenë përfshirë dy vetura, shkruan Jepi zë.

Ende nuk dihet për të lënduar por nga pamja shihet se përpalasja ka qenë e fortë duke shkaktuar edhe dëme të mëdha materiale në vetura.

Në vendngjarje kanë dalur edhe Policia e cila po merret me shkaqet e aksidentit dhe rregullimin e komunikacionit./ Jepi zë

JU REKOMANDOJMË